Vacature voor Servicetimmerman

Ben jij een gemotiveerde servicetimmerman en wil jij aan de slag bij onze afdeling Service & Onderhoud? Als servicetimmerman bij Ter Steege verzorg je, als onderdeel van een team, het mutatie- en reparatieonderhoud bij woningen van woningcorporaties. Onze projecten bevinden zich in de regio rondom Rijssen.

Benieuwd naar de volledige vacature? Kijk hier!

Ter Steege is een opleider

We zien het als onze taak om de opleiding en ontwikkeling van mensen te stimuleren. Binnen onze Groep krijgt gemotiveerd talent alle kansen om zich optimaal te ontplooien. Daarnaast zijn we actief betrokken bij een goede aansluiting van het onderwijs op het bedrijfsleven. Dit doen we onder meer via onze TopS Traineeships voor Hbo’ers, via een convenant met Saxion Hogescholen en door te fungeren als leerbedrijf.